MALTEPE EVDEN EVE NAKLİYAT

Ekşioğlu nakliyat maltepe

Maltepe evden eve nakliyat EKŞİOĞLU

  Ekşioğlu evden eve nakliyat 1975 yılında enver ekşioğlu tarafından MALTEPE'de kurulmuş olup, o günden bu günlere kadar maltepe halkına en iyi evden eve nakliyat hizmetleri ile müşterieinde onaylı refasasları ile naklkiye sekötrnünde her zaman çözüm ortağı olmuştur.
eksioglunakliyat.com

Maltepe Nakliyat:

Maltepe doğduk ve maltepe büyüyem çocuklar yetirştirdik. Maltepe evden eve nakliyat denince 18 mahllede ilke aklan gelen isim ekşioğlu nakliyatdır. Tabiki kalitesi kullandığı paketelemek ve mabalajlmama malzemeleri ile son model nakliye kamyonları ile bir maltepeli olarak nakliye ihyiacı olan herkese en iyi nakliye çöüzmleri ile hizmtlerimize 1975 den bu yana devam etmekteyiz..


444 12 75

Maltepe Evden Eve Nakliyat:

  Evden eve sekötründe maltepe ilçesinde 18 mahallede de mutlaka refeansalrı bulunan şirketyimiz ekşioğlu nakliyat 32 yıldır maltepe merkezli hizmet vermektedir.

0216 3054999

Ekşioğlu nakliyat maltepeliler kaliteli evden eve hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Kalliteli ambalajyarak ve poakteleyek taşıması ile ünlelen ekşioğlu nakliyat şirketi maltepe te kuurlu bir aile şirketidir. Tüm personeli sigortalı olarak çalışmktadır.

Maltepe ilçesinde evden eve nakliyat için kaliteli ve sorunsuz iş isterseniz mutlaka ekşioğlu nakliyat ailesinden bilgi ve referasn istemeyi unutmayın.

 

Müşteriler diğer isim benzerliklerinden dolayı mağdur edilmektedir. EKŞİOĞLU NAKLİYAT MALTEPE 444 12 75
EKŞİOĞLU & NAKLİYAT 2018 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmitirmore>