Ekşioglu Nakliyat 4441275 hemen arayın

Evden eve nakliyat şirketi info@eksioglunakliyat.com

Ekşioğlu Nakliyat

vizyonu?

Ekşioğlu Nakliyat Vizyonu?

Ekşioğlu nakliyat olarak vizyonumuz kaliteli nakliyat işleri yönetmek ve insanların hafızasında sadece kaliteli işler yapar dedirtmektir.

Ekşioğlu evden eve nakliyat şirketimiz 30 yıl önce İstanbul maltepe de aynı adresde nakliyat, eşya taşıma, ofis taşıma, dış cephe asansörlü taşıma, parsiyel taşıma, eşya depolama gibi nakliyat sektörünün tamamını içerinde barındıran köklü bir aile şirketi tarafından yönetilmektedir. 1989 kuruluş yılımız olarak 30 yılı geride güvenle ve müşterilerimizin onaylı görüşü ve referanslarıyla güzel anılar güzel insanlar güzel hatıralar bıraktık. Biz bu 30 yıl içerisinde makina kmayon kamyonet vinç kadromuzu profesyonel ekşioğlu kadromuzla birleştirerek SADECE "kaliteli evden eve nakliyat" sektöründe en güzel yerlere geldik..

Ekşioğlu nakliyat teknik kalitesi, eşya paketleme, eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermek için sürekli çalışmaktadır.

Sürekli taklit ediliyoruz. Taklitlerimize gidenler de sürekli mağdur olmaktadır.

Bizlere mesai saatlerinde 444 12 75 nolu çağrı merkezimizden

soru görüş öneri fiyat ve müsaitlik gibi bilgilere ulaşmak için arayabilirsiniz.

.

Dikkat taklitlerimize karşı çok dikkatli olmanızı rica ediyoruz. 444 12 75 tek numaramızdır.

ekşioğlu nakliyat müşterilerinden
  1. Tüm kentplus projelerinde ev taşıma, ofis taşıma, rezidans taşıma gibi evden eve nakliyat ihiyçalrımızı ekşioğlu nakliyat ekibi ile gerçekleştirdik. Herhangibir sorunla karşılaşmadan, tüm projelerimizdeki misafirlerimiz ve ev sahiplerimizden geçer not almışlardır..

    1. 4441275 ekşioğlu kurumsal
  2. Dumankaya ikon, ritim, mix, horizon hi-fit, flex office gibi konut projelerimizde taşıma ve nakliyat ihtiyaçlarını daire meskon konut sahipleri ekşiğlu nakliyat(4441275) firmasına yaptırmış olup herhangibir olumsuz şikayet almadığımızı bildiririz.

EKŞİOĞLU NAKLİYAT 4441275