Ekşioglu Nakliyat 4441275 hemen arayın

Evden eve nakliyat şirketi info@eksioglunakliyat.com

Ekşioğlu Nakliyat

tarihçesi?

Ekşioğlu Nakliyat Tarihçesi?

​​​​​​​​​Ekşioğlu nakliyat 1975’te evden eve nakliyat ihtiyaçlarının ilk başladığı yıllarda ufak bir aile şirketi olarak Enver EKŞİOĞLU tarafından küçük ölçekli bri işlem olarak kurulmuştur. Nakliyecilik şehirlerarası şehir içi parça eşya asasnörlü taşıma karayolu hav ayolu dezni yolu gibi çok çeşitki kolara ayırldıktan sonra faaliyetlerini evden eve nakliyciliğe doğru kaydırarak ve geliştirerek bugün uluslararası ölçekte bir firma haline gelmiştir. Geliştirdiği eşya paketlemele, paketleme malzemsi gibi ürünleriyle çok kaliteli evden eve nakliyat yapmaktadır. Şimdi Türrkiyenin dört bir yanını her hafta dolaşan bir nakliye ağı sayesinde sürekli eşya taşıma işlerini yeönetmektedir. Teknoli ile birlikte vinçi taşıma, asasmörlü taşıma, dış cephe asasörü ile taşıma gibi teknolojik çözümlerle evde neve nakliyat sekötröeü her geçen gün yön vermekteydir. Güvenliği ve şeffaflığı ve aile kavramıyla örnek bir nakliye şirketi olan ekşioğlu nakliyat şirketi tüm peroneli bu fikirler üzerine eğitip işe almıştır. Kallitekli evde nve nakliyat hizmeyleri için sizde ekşioğlu nakliyatı arayın sorun öğrenin ❹❹❹ ❶❷ ❼❺

Ekşioğlu nakliyat teknik kalitesi, eşya paketleme, eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerinde sektörde en iyiler arasında yer almaktan ONUR ve GURUR duyar.

Sürekli taklit ediliyoruz. Taklitlerimize gidenler de sürekli mağdur olmaktadır.

Bizlere mesai saatlerinde 444 12 75 nolu çağrı merkezimizden

soru görüş öneri fiyat ve müsaitlik gibi bilgilere ulaşmak için arayabilirsiniz.

.

Dikkat taklitlerimize karşı çok dikkatli olmanızı rica ediyoruz. 444 12 75 tek numaramızdır.

ekşioğlu nakliyat müşterilerinden
  1. Tüm kentplus projelerinde ev taşıma, ofis taşıma, rezidans taşıma gibi evden eve nakliyat ihiyçalrımızı ekşioğlu nakliyat ekibi ile gerçekleştirdik. Herhangibir sorunla karşılaşmadan, tüm projelerimizdeki misafirlerimiz ve ev sahiplerimizden geçer not almışlardır..

    1. 4441275 ekşioğlu kurumsal
  2. Dumankaya ikon, ritim, mix, horizon hi-fit, flex office gibi konut projelerimizde taşıma ve nakliyat ihtiyaçlarını daire meskon konut sahipleri ekşiğlu nakliyat(4441275) firmasına yaptırmış olup herhangibir olumsuz şikayet almadığımızı bildiririz.

EKŞİOĞLU NAKLİYAT 4441275