Ekşioğlu Nakliyat

Ekşioğlu nakliyat olarak vizyonumuz kaliteli nakliyat işleri yönetmek ve insanların hafızasında sadece kaliteli işler yapar dedirtmektir.

Ekşioğlu evden eve nakliyat şirketimiz 30 yıl önce İstanbul maltepe de aynı adresde nakliyat, eşya taşıma, ofis taşıma, dış cephe asansörlü taşıma, parsiyel taşıma, eşya depolama gibi nakliyat sektörünün tamamını içerinde barındıran köklü bir aile şirketi tarafından yönetilmektedir. 1989 kuruluş yılımız olarak 30 yılı geride güvenle ve müşterilerimizin onaylı görüşü ve referanslarıyla güzel anılar güzel insanlar güzel hatıralar bıraktık. Biz bu 30 yıl içerisinde makina kmayon kamyonet vinç kadromuzu profesyonel ekşioğlu kadromuzla birleştirerek SADECE "kaliteli evden eve nakliyat" sektöründe en güzel yerlere geldik..

Ekşioğlu nakliyat teknik kalitesi, eşya paketleme, eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermek için sürekli çalışmaktadır.

Sürekli taklit ediliyoruz. Taklitlerimize gidenler de sürekli mağdur olmaktadır. Bizlere mesai saatlerinde 444 12 75 nolu çağrı merkezimizden soru görüş öneri fiyat ve müsaitlik gibi bilgilere ulaşmak için arayabilirsiniz.

Ekşioğlu Nakliyat evden evecilikde yılların birikimi ve uzman ekibi ile Türkiye'nin her yerine taşımacılık hizmeti sunmaktadır. İstanbul çıkışlı şehirlerarası nakliyatlarınız için geniş organizyasyon ağı ile ekonomik, hızlı ve güvenli taşımacılık yapmaktadır. Öncelikle ekşioğlu personeli tarfından expertiz yapılarak en uygun planlama yapılmakta daha sonra ekşioğlu kurumsalın ekibiyle paketleme işleri yapıldıktan sonra taşıma ve sonrasında nakliyesi ve daha sonrasında montajı da kuurlnları da yapılar sizlere tesilm edilmektedir. 

Modern araç ve teçhizatımızla eşyalarınızı zarar görmeden ve gününde teslim etmek bizim için önemlidir. Asansörlü taşıma sistemizle hızlı ve ekonomik çözümler üretilmektedir. Şehir içi yada şehirlerarası nakliyat fiyatını isterseniz kredi kartı ile de ödeyebilirsiniz.

Ekşioğlu nakliyat olarak Ana ve temel 5 ilkemiz vardır. Bunlardan asla ödün vermeyiz.

01 Doğru ve yalansız müşteriyi bilgilendirme

02 Ücretsiz ekspertiz. (eşyaya, binaya, ve çevreye bakmaya geliriz ve sadece fiat veririz işi alalım yada almayalım herhagibir eksper ücreti talep etmeyiz.)

03 Zamanlama (anlaşma sağlandığı gün karşıkılı haberleşek işe başlanması)

04 Müşterilerimizi kendi AİLEMİZ gibi görüp saygı ve sevgi duymak

05 Müşterilerimizin bizi küçük görmesine yada hor görmesine müsade etmeyiz.

Ekşioğlu nakliyat teknik kalitesi, eşya paketleme, eşya depolama, şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmetlerini kaliteli bir şekilde vermek için sürekli çalışmaktadır.