EKŞİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Ekşioğlu Evden Eve Maltepe / İstanbul

Ekşioğlu Evden Eve Nakliyat Maltepe

Ekşioğlu evden eve nakliyat şirketi paketlemeli gerçek kalitede evden evenakliyat işleri yapmaktadır. Her kamyonu olanın nakliyeci olduğu anlamına gelmemektedir. Eşya taşıma demek paketlemeli mobilya sökme takma çelik kasalı evden eve nakliye aracı gibi bir çok donelerin birleşimi ve son olarak TECRÜBE ile olur. Bugun sizde kendi eşyalarını 2 yada 3 eleman tutarak taşıma ve nakliyesini sağlayabilirsiniz. Bu evden eve nakliyat anlmaıyla hiç bir şekilde uyuşmaz. Evden evenakliyat ekşioğlu kalitesi ile bugün en az 4 eleman ve bir şöfor ile gerçekleştirilebilir. 2 kiş eşyayı indirir, 2 kişi de kamyona istif yapar.

Ekşioğlu evden eve nakliyat maltepe kurulmuş olup 32 yıldır aynı adres de nakliye çeşitleri ile ilgili hizmetler vermektedir. Son sistem nakliye araçlarım ile son sistem ambalajlma ve paketleme malzemeleri ile sisitemli bri şekilde evden evenakliyat hizmetleri için ekşioğlu nakliyata mutlaka danışmalısınız!

Ekşioğlu evden eve nakliyat hakkında biraz bilgi ve makalemiz :

EVDEN EVE NAKLİYAT NEDİR, NASIL OLUR, TAŞIMA ŞİRKETİ, SİGORTA, ŞEHİRİÇİ, ŞEHİRLER ARASI, PARÇA EŞYA, ASASÖRLÜ TAŞIMA

Evden eve nakliyat öncelikle eşyanın paketlenerek nakliyeci peresoneli tarafından taşınması diye adlandırılır. Herkes kendi evini taşyabilir yada eş dost arkadaşlarına taşıtabilir bu evden eve nakliyat demek değildir...

Evden eve nakliyat şehir içi ve şehirlerarası olarak ikiye ayrılır Sonrasında da katlara göre, binanın girişine kamyonun yanaşacağı mesafeye göre fiyat belirleme de önemli etkenlerden birisidir.

EKŞİOĞLU EVDEN EVE NAKLİYAT

 • 1
 • Evden eve nakliyat kaç kişi ile yapılır? En az 4 kişi ile evden eve nakliyat olur. Daha az personel olursa iş uzar, personel de bu işi bildiği için az eleman gelirse işi yarıda bırakabilir. O yüzden eşyaya göre binaya göre personel sayısı iyi organize edilmelidir.
 • 2
 • Evden eve nakliyat fiyatı nasıl belirlenir? evdeneve nakliyat fiyatı bir çok sebeden dolayı değişiklik gösterebilir. Bunlardan birincisi eşyanın yeniliği çünkü yepyeni eşya çok daha dikkatlice ve özenle taşıma gerektirir. Mesafede fiyata etkendir. Uzun yolun kilometresine göre fiyat hesaplanır. Mazot bugün 7TL ler ulaşmıştır.
 • 3
 • Asansörlü nakliyat ücretleri nekadar? asasnörlü evden eve nakliiyat fiyatı taşıma fiyatına ilave en az 500 TL dır. Asansörlü taşıma çok daha hızlı ve pratik olmaktadır. Asansörlü taşıma vinçleri TSE onaylı olmalıdır.
 • 4
 • Nakliye sözleşmasinde neler yazmalı? Evden eve nakliyat sözleşmesinde eşyanın alınacağı yer, varış yeri, eşyanın cinsi, eşyanın miktarı, taşıma tarihi, sigorta bedeli ve taşıma şekli (dışcephe asansörü yada bina asansörü gibi) yazılmalıdır.
 • 5
 • Herhangibir sebepden dolayı eşya sahibi, nakliye işini iptal etmek isterse ne olur? Nakliye işi en 1 gün önceden organize dildiği için iptal olursa nakliye şirketi bu durumda zarar eder ve bu zararı müşteriye yansıtmak zorundadır.
 • 6
 • Eşya depolama nasıldır? Eşya depolama nakliyeci eşyayı getirirken ve götürüken de nakliye fiyatı istemekdetir. Bu baştan iyi konuşulup anlaşma ona göre yapılmalıdır.
 • 7
 • Evden eve nakliyat kaç çeşittir? Evden eve nakliyat birincisi komple anahtar teslimi evden eve nakliyecilikdir. İkincisi sadece evden eve için özel olarak üretilmiş kamyon sevkidir. Üçüncüsü bina dış cephesine kurulan asansörlü platform ile evden eve nakliyat ve taşıma biçimidir.
Müşteriler diğer isim benzerliklerinden dolayı mağdur edilmektedir. Kötü yorumlar genel de kocaeli ilinde olan isim benzerliği olan, şirketimizle hiç bir bağı olmayan koceli ekşioğlu nakliyat firmasına aittir. EKŞİOĞLU NAKLİYAT MALTEPE 444 12 75
EKŞİOĞLU & NAKLİYAT 2018 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmitirmore>
EKŞİOĞLU & NAKLİYAT 2018 yılı masiad derneğince evdene eve de en iyi nakliyat şirketi seçilmitirmore>